۳۱ درصد آمریکایی ها هنوز هیچ دزی از واکسن کرونا را نزده اند

به گزارش طب اصیل نتایج یک نظرسنجی نشان می دهد: بیشتر از ۶۰ درصد یا دو سوم از آمریکایی های واکسینه نشده در مقابل کرونا، همچنان برنامه ای برای تزریق واکسن کووید-۱۹ ندارند.
به گزارش طب اصیل به نقل از ایسنا، نظرسنجی انجام شده در ایالات متحده نشان داد که حدودا دو سوم شرکت کنندگان واکسینه نشده هیچ برنامه ای برای دریافت واکسن کووید-۱۹ ندارند. این نظرسنجی که در بین ۱۵۰۰ آمریکایی انجام شد، موضوعات زیادی را مورد بررسی قرار داد و شرکت کنندگان بر مبنای سن، نژاد، تحصیلات و وضعیت اجتماعی-اقتصادی تقسیم بندی شدند.
از بین ۱۵۰۰ شرکت کننده در این نظرسنجی ۶۹ درصد گزارش کردند که حداقل یک دُز واکسن کووید-۱۹ را دریافت کرده اند.
طبق اعلام مرکز تخصصی “مایو کلینیک”، ۷۲.۸ درصد از آمریکایی ها حداقل یک دُز واکسن کووید-۱۹ را دریافت کرده اند و ۳۱ درصد هیچ واکسنی دریافت نکرده اند.
از ۳۹۱ فردی که طبق نظرسنجی واکسن کووید-۱۹ دریافت نکرده اند، ۶۲ درصد اظهار داشتند که هیچ برنامه ای برای تزریق واکسن کروناویروس ندارند، ۱۸ درصد گفته اند که امکان دارد برای تزریق واکسن اقدام نمایند و ۱۰ درصد اعلام نموده اند که بطور قطع واکسن کووید را دریافت می کنند یا ترجیح می دهند واکسن تزریق نکنند.
به گزارش طب اصیل به نقل از اسپوتنیک نیوز، از میان افرادی که واکسینه نشده اند، ۶۴ درصد از شرکت کنندگان مرد اعلام نمودند که هیچ برنامه ای برای تزریق واکسن کووید-۱۹ ندارند که این آمار در زنان ۵۹ درصد بوده است.

منبع: