علیزاده: تعدیل مدافعان سلامت برخلاف انصاف و منویات رهبری است

نماینده مردم مراغه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه «مدافعان سلامت و پرستاران به کارگیری شده در شرایط کرونایی آرام آرام درحال تعدیل هستند» تصریح کرد که این کار بر خلاف انصاف و منویات رهبری است و از وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی خواست تا مانع از این اقدام گردد.
به گزارش طب اصیل به نقل از ایسنا، علی علیزاده نماینده مراغه در جلسه روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر امور اقتصاد و دارایی اظهار داشت: سابقه اصناف و بازاریان در دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و همینطور کرونا بر کسی پوشیده نیست امروز وقتی مبحث اصلاح قانون مالیاتی در دست اقدام است حتما باید توجه داشته باشند که نباید فرار مالیاتی عده ای قلیل وسیله ای برای تنبیه عموم بازاریان و اصناف شود.
وی در تذکر دیگری به وزیر بهداشت و درمان اظهار نمود: مدافعان سلامت و پرستاران به کارگیری شده در شرایط کرونایی آرام آرام درحال تعدیل هستند که این بر خلاف انصاف و منویات رهبری است و باید توجه گردد که این کار صورت نگیرد. همینطور دانشکده های علوم پزشکی تعهد محضری از دانشجویان دندان پزشکی و محیط می گیرند و اجازه جذب و به کارگیری به آنها نمی دهند که باید پیگیری شود.

منبع: