هزاران نفر در صف اسکن گرانقیمتی که کیم کارداشیان تبلیغ می کند!

به گزارش طب اصیل، دیجیاتو نوشت: اخیرا یک شرکت از فناوری اسکن MRI جدیدی رونمایی کرده که مدعی است می تواند ۵۰۰ بیماری همچون سرطان را در کل بدن به درستی تشخیص دهد.
برپایه گزارش جدید CNBC، بیماران نگران و کنجکاو بسیار زیادی به ۹ کلینیک Prenuvo در ایالات متحده و کانادا هجوم آورده اند. این شرکت که ۵ سال قبل در سیلیکون ولی تأسیس شده است، می خواهد تا سال ۲۰۲۴، ۱۱ کلینک دیگر ازجمله در لندن و سیدنی افتتاح کند.
هزاران نفر ۲۵۰۰ دلار برای اسکن MRI تمام بدن شرکت Prenuvo پرداخت می کنند که مدعی است می تواند بیشتر از ۵۰۰ بیماری مختلف ازجمله سرطان را تشخیص دهد. اسکن های Prenuvo حدود یک ساعت طول می کشد و توسط یکی از رادیولوژیست های آن بررسی می شود.
اسکن جدید سرطان Prenuvo «اندرو لیسی»، مدیرعامل Prenuvo توضیح می دهد که می خواهد به مشتریان این شرکت کمک نماید تا متوجه شوند درون بدنشان چه اتفاقی درحال رخ دادن است و فناوری اسکن MRI شرکت او می تواند با شناسایی بیشتر از ۵۰۰ بیماری و وضعیت پزشکی مانند سرطان، مولتیپل اسکلروز و آنوریسم مغزی به بیماران کمک نماید. البته هم اکنون این اسکن ها توسط شرکتهای بیمه پشتیبانی نمی شود و بیماران مجبور هستند تا هزینه زیادی را پرداخت کنند.

دکتر «جولیان سانتاروسا» ازجمله افرادی است که این MRI را دریافت کرده و سرطان او با فناوری Prenuvo به اندازه ای زود تشخیص داده شده است که نیازی به درمان هایی مانند شیمی درمانی یا پرتو درمانی ندارد. مهم تر این که سرطان وی در هنگام تشخیص به اندازه کافی رشد نکرده بود که زندگی اش را تهدید کند.
بیشتر بخوانید:
طراحی عجیب و جدید بی ام و جنجال به پا کرد/ عکس صحنه ای که برای نخستین بار دیده شد/ جنگنده رادارگریز چین شلیک کرد/ عکس دستگاههای MRI سفارشی Prenuvo که سال ۲۰۱۸ مجوز سازمان غذا و داروی ایالات متحده را دریافت نمودند، می توانند کل بدن انسان را در حدود یک ساعت اسکن کنند. بعد از تکمیل اسکن، تصاویر توسط یکی از ۳۰ رادیولوژیست مجاز شرکت بررسی می شود و افراد معمولا نتایج آنرا ظرف پنج تا ۱۰ روز کاری دریافت می کنند.
«سیندی کرافورد»، بازیگر، «اریک اشمیت»، رئیس سابق گوگل، «ان وویچیکی»، از بنیانگذاران ۲۳andMe و «تونی فادل»، بنیانگذار Nest Labs سرمایه گذاران این شرکت هستند که اواخر سال قبل ۷۰ میلیون دلار سرمایه گذاری جدید دریافت کرده است. همینطور «کیم کارداشیان» در اینستاگرام از Prenuvo بعنوان «ماشین نجات جان» انسان ها یاد کرده و پست او بیشتر از ۳.۴ میلیون لایک داشته است.
۵۸۵۸

منبع: