در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا مطرح شد رئیس جمهور: اختیار بازگشایی مدارس به مدیران استانی داده شده است

رئیس جمهور اظهار داشت: اختیار بازگشایی مدارس به مدیران استانی داده شده است که به شکل موردی و مقطعی وضعیت مدارس را بررسی نمایند و اگر در منطقه ای شرایط ویژه ای پیش آمد، صیانت از جان دانش آموزان را در اولویت قرار دهند.
به گزارش طب اصیل به نقل از خبرگزاری ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، آیت الله سید ابراهیم رییسی بامداد شنبه در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا با تبریک ولادت حضرت زینب(سلام الله علیها) و روز پرستار از خدمات و زحمات پرستاران بخصوص در دوران شیوع بیماری کرونا قدردانی کرد و اظهار داشت: در قدردانی از پرستاران نباید به تشکر لفظی بسنده کرد و باید پرداخت مطالبات و معوقات پرستاران را بعنوان یک مسئولیت قانونی دولت پیگیری نماییم.
رییس جمهور با تشکر از همه دست اندرکاران واکسیناسیون عمومی اظهار نمود: دولت با جدیت واکسیناسیون عمومی را به منظور صیانت از سلامتی و جان شهروندان پیگیری خواهد نمود.
وی افزود: در مورد واکسیناسیون کودکان زیر ۱۲ سال باید با مطالعه علمی، نتایج واکسیناسیون در کشورهای دیگر را به شکل دقیق بررسی نماییم چون که امروز مردم به دولت اطمینان دارند و باید این اعتماد و اطمینان حفظ شود.
رییسی درباره بازگشایی مدارس تصریح کرد: این اختیار به مدیران استانی داده شده است که به شکل موردی و مقطعی وضعیت مدارس را بررسی نمایند و اگر در منطقه ای شرایط ویژه ای پیش آمد صیانت از جان دانش آموزان را در اولویت قرار دهند.